Jeśli chcesz, żeby się starał

JEŚLI CHCESZ, ŻEBY SIĘ STARAŁ – “WYSTARCZY MU POWIEDZIEĆ”?

 

Obawiam się, że samo “powiedzenie” mężczyźnie, aby się starał nic Ci nie da. Po pierwsze, do mężczyzn nie trafiają słowa. Wiesz, na co reagują najlepiej? Na brak kontaktu z nimi. Można też zrozumieć to jako odpowiednie czyny. Bo jeśli chcesz mu coś zakomunikować, to najlepiej mu to pokazać swoim zachowaniem.

Po drugie, on prawdopodobnie nie wie, w jaki sposób mógłby się o Ciebie lepiej starać, jeśli użyjesz słów: “Chcę, żebyś bardziej się o mnie starał”. Tutaj mogłoby pomóc wytłumaczenie mu, o co Ci chodzi, ale niekoniecznie zawsze będzie o tym pamiętał. Może zrobić coś raz, a potem już tego nie robić, bo wszystko wróci do normy – będzie tak, jak było od zawsze.

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą mężczyzny na innego, to także niekoniecznie musi pomóc. Oczywiście, będziesz mieć szansę poznać kogoś innego, kto może lepiej się zachowywać wobec Ciebie. Ale wiesz, co może się stać po jakimś czasie również w tym związku? On może przestać być taki wobec Ciebie. Dlaczego tak może się stać?

Do każdego związku, nawet jeśli całkowicie różni się od poprzednich, zawsze zabierasz jedną rzecz – siebie. Jeżeli w Tobie coś nie gra, to każdy swój problem, sposób zachowania, cechę charakteru itp. zabierasz ze sobą do kolejnego związku. Możesz być zirytowana, że Twój problem znowu się pojawił, ale jeśli to w sobie nie spróbowałaś czegoś znaleźć, to prawdopodobnie nie znajdziesz tego w kolejnym związku.

 

Jeśli chcesz, żeby się starał…

Istnieją o wiele lepsze rozwiązania, które są przede wszystkim skuteczne i stałe. Nie jest tak, że on zapomina, myli się albo po prostu wraca do starych zachowań. Jeżeli interesuje Cię ten temat, a jeszcze nie przeczytałaś mojego bezpłatnego ebooka “By twój mężczyzna bardziej się starał”, to gorąco Cię do tego zachęcam. Jestem przekonana, że Ci się spodoba. 

 

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”, jeśli należysz do kobiet, które chcą odnosić w swoim związku spektakularne efekty.

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki  na Instagramie: @patrycja_misiewicz

____________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Student fotografie designed by Asierromero – Freepik.com