Kobiecy wpływ na markę Mercedes-Benz

KOBIECY WPŁYW NA MARKĘ MERCEDES-BENZ

 

Co może zdziałać kobieca wiara w możliwości mężczyzny? Docenianie go, kiedy wszyscy inni tego nie robią? Wspieranie w każdej chwili, kiedy wszyscy inni nie wierzą w to, co chce osiągnąć?

Kiedy mężczyzna robi coś, czego większość ludzi nie rozumie, a jego kobieta całym sercem wierzy w jego siły, daje mu poczucie, że jest wartościowym i zdolnym człowiekiem. Czy może być coś bardziej motywującego? Bardzo często za wspaniałym mężczyzną stoi wspaniała kobieta. Działa to także w drugą stronę. Ludzie mający u swego boku wspaniałą, wspierającą osobę są prawdziwymi szczęściarzami. Chcesz, aby Twój mężczyzna również do nich należał? Daj mu swoją wiarę w jego możliwości, umiejętności i marzenia.

 

Kobiecy wpływ na markę Mercedes-Benz

Co do tytułu tego wpisu, chciałabym przytoczyć Ci pewien przykład dotyczący tego, co może zdziałać wiara kobiety w mężczyznę i w to, co robi.

Karl Benz to twórca pierwszego samochodu napędzanego silnikiem spalinowym, a także luksusowej marki Mercedes-Benz. Jednak do jego sukcesu niezwykle mocno przyczyniła się jego żona, Bertha, która zawsze wspierała jego zapał i w niego wierzyła. Była to pierwsza osoba, która samodzielnie pokonała ponad stukilometrowy dystans automobilem (dodatkowo, sama dokonywała wszystkich koniecznych napraw). Dzięki swojej podróży udowodniła przydatność maszyny, która została zaszczycona zainteresowaniem na całym świecie.

Bertha Benz wspierała swojego męża w trudnych momentach, dzięki czemu w ogromnej mierze przyczyniła się do jego przełomowego osiągnięcia. Takie są rezultaty silnej wiary w człowieka, którego kochasz. Takie wspaniałe rzeczy może zdziałać związek, który jest siłą budującą i wyciągającą ku górze.

Jeżeli odebrałaś to w taki sposób, że “to zawsze kobieta ma wspierać działania i sukcesy mężczyzny”, to nie taki był mój zamiar. Pragnęłam Ci pokazać, co może zdziałać wspieranie osoby, którą się kocha. To samo może się stać w przypadku, kiedy Twój mężczyzna będzie wspierał Ciebie – możesz dzięki temu o wiele więcej osiągnąć. Działa to w obie strony, jednak ten przykład świetnie pokazuje, co z ludzkim życiem robi bezgraniczna wiara w drugą osobę. I taki właśnie powinien być każdy związek – wspierający, budujący i pokrzepiający do wspaniałości.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”, jeśli należysz do kobiet, które chcą odnosić w swoim związku spektakularne efekty.

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki  na Instagramie: @patrycja_misiewicz

_________________________________________________

Patrycja Misiewicz