Mężczyźni to tak naprawdę

MĘŻCZYŹNI TO TAK NAPRAWDĘ… SZCZURY?

SZOKUJĄCE ODKRYCIE

 

Zauważyłam, że kobiety mają problem z tym, że mężczyźni z którymi są ich nie pragną. Ja pragnę rozwiązać ten problem kobiet, który często się zdarza. Takie kobiety uważają, że to kwestia tego, że są brzydkie, że związek już długo trwa albo że mężczyzna po prostu już ich nie chce.

A ja wam powiem, czego to jest kwestia. Tylko i wyłącznie waszej pewności siebie, wewnętrznego poczucia wartości i atrakcyjności a także bycia pasjonatką swojego życia. Kiedy jesteś intrygująca i otwarta na bardzo wiele, pociągasz swojego mężczyznę. Kiedy masz zadbany wygląd dla samej siebie i kochasz samą siebie, wtedy nagle okazuje się, że Twój facet za Tobą szaleje. I nie ma znaczenia, że zna Cię od 20 lat. Kiedy w ciągu dnia dużo się śmiejesz i spotykasz z koleżankami, ale też z mężczyznami, wtedy nagle okazuje się, że Twój facet o niczym innym nie marzy, jak o odrobinie Twojej uwagi. Kiedy pracujesz nad czymś ważnym w swoim życiu i budujesz coś wartościowego, wtedy nagle okazuje się, że on chce być częścią Twojego ciekawego życia.

 

Mężczyźni to tak naprawdę… szczury?

Drogie Panie, jeśli ktoś Wam wmawia, że ludzie to ssaki i z tego względu jest oczywiste, że mężczyźni nudzą się seksem z tą samą partnerką po jakimś czasie, to wiedzcie, że jestem tu po to, by obalić te brednie. Dlaczego podałam argument, że “ludzie to ssaki”?

Otóż niektórzy twierdzą, że u mężczyzn normalne jest to, że tracą zainteresowanie jedną kobietą, z którą są od dłuższego czasu. Swoje zdanie podpierają badaniami naukowymi, które odbywały się na szczurach. Na początku chcę zaznaczyć, że nie podważam w żadnym razie ani wyników badań, ani możliwości ich rzeczywistego wystąpienia. Otóż przeprowadzano badanie na szczurach. Do samca szczura włożono samicę, z którą kopulował. Po jakimś czasie był ospały i niechętny. Kiedy wyciągnęli samicę i włożyli ją jeszcze raz okazało się, że z nią nie kopuluje. Ale kiedy włożono inną samicę, wtedy nagle nabrał sił i “wziął się do roboty”.

Bardzo piękny przykład, świetne porównanie, nie mam co do tego wątpliwości. No, może poza jedną, malutką. Ludzie to nie szczury i wierzę, że przewyższają je inteligencją.

 

Czy tak wygląda świat?

Nie wygląda. Jeżeli mężczyzna trafia na kobiety, które są bardzo otwarte i chętne na niego od pierwszych sekund znajomości, a jemu zależy tylko na uprawianiu z nimi seksu, to owszem, może się on takimi znudzić. Różnicę robią kobiety, które potrafią być wyzwaniem i nie podają siebie na srebrnej tacy, a jednocześnie są atrakcyjne, zajęte sobą i emanują klasą. Niestety szczurzyca nie ma możliwości, by ładnie się ubrać, zachować z klasą czy zająć się swoim ciekawym życiem.

Jeżeli zauważyłaś u siebie taki problem, że Twój ukochany nie jest Tobą zainteresowany, to nie musisz się obawiać, że trwa jego przemiana w szczura. Zwróć raczej uwagę na to, czy nie zatraciłaś swojego życia. Czy nie stałaś się zamknięta na sprawy związane z seksem, takie jak rozmowy, aluzje, podejmowanie inicjatywy. Czy nie przestałaś o siebie dbać i być chodzącą boginią.

Twoje poczucie wartości i świadomość swojej wspaniałości ma wpływ na to, że Twój mężczyzna Cię pragnie. To, że jesteś zainteresowana swoim życiem i korzystaniem z niego powoduje, że on chce być częścią Twojego życia. Pociągasz go wtedy, kiedy jesteś spełniona, szczęśliwa i piękna. Dla siebie.

 

____________________________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

____________________________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Ręka fotografie designed by Asier_relampagoestudio – Freepik.com

Mężczyźni to tak naprawdę… szczury?