On nigdy nie pozwoli Cię skrzywdzić

ON NIGDY NIE POZWOLI CIĘ SKRZYWDZIĆ

 

Powiedziałem, że nigdy nie dam Cię skrzywdzić. I nie dam.

– Harvey Specter

 

Ktoś, dla kogo jesteś najważniejsza i odgrywasz ogromną rolę w jego życiu chce się Tobą opiekować. Bez Ciebie czuje, że jest coś, czego mu brakuje. Może doskonale sobie radzić, ale czuć pustkę i panikę, kiedy go zostawiasz. Chce po prostu, żebyś przy nim była. Chce, abyś pozwoliła mu się sobą zająć.

Mężczyzna, który stawia Ciebie na pierwszym miejscu, zachowuje się wobec Ciebie inaczej, niż wobec innych ludzi. Chce dawać Ci to, czego pragniesz. Chce, abyś czuła jego wsparcie i pomoc. Chce, abyś czuła się bezpieczna i szczęśliwa. 

 

On nigdy nie pozwoli Cię skrzywdzić

Ten, który Cię chroni. Ten, który jest dla Ciebie oparciem. Ten, który ma w sobie coś, co Cię przyciąga, pomimo tego, że nie jest taki idealny, jak myślą inni.

Jesteś dla niego tak ważna, że chciałby wziąć Cię w objęcia i ochronić całym sobą. Czuje do Ciebie bardzo wiele, ale czasami ciężko mu to wyrazić. Jednego możesz być pewna: w taki sposób zachowuje się ktoś, dla kogo jesteś ważna i wyjątkowa.

 

Często bardzo małe rzeczy, niewidoczne na pierwszy rzut oka pokazują Ci, jakim naprawdę ktoś jest człowiekiem. Popatrz głębiej i zobacz prawdę.
 
On nie pozwoli na to, by coś Ci się stało. Będzie się potykał, popełniał błędy, nie zawsze będzie taki, jaki powinien wobec Ciebie być. Ale dla takiej kobiety, jak Ty zrobi wszystko, by Cię nie zawieść. Bez względu na to, jaka będzie prowadzić do tego droga – zrobi wszystko, byś ostatecznie była szczęśliwa.
 
Nie jesteś dla niego obojętna. Nie jesteś kimś, z kim chce być tylko raz, tylko na chwilę. Sprawiasz, że on zaczyna czuć. Nie jest już taki rozsądny i opanowany, jakim widzą go inni. Traci nad sobą kontrolę. Zaczyna do niego docierać, że jesteś kobietą, do której czuje to, czego wcześniej nie zaznał.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”, jeśli należysz do kobiet, które chcą odnosić w swoim związku spektakularne efekty.

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki  na Instagramie: @patrycja_misiewicz

_________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Obrazek pochodzi z serialu “W garniturach”