"Współczuję, jeśli ktoś potrzebuje do tego porad"

“Współczuję, jeśli ktoś potrzebuje do tego porad” – doprawdy? Można współczuć komuś, kto chce być lepszym człowiekiem? Jeśli podejdziesz do miliardera, a on Ci powie, że musiał się wiele nauczyć, aby dojść do tego miejsca, to też powinno się mu współczuć? 🙃

Czasami można trafić na takie słowa. Masz jakiś problem. Szukasz materiału, który jest pomocny w tej dziedzinie, bo chcesz rozwiązać swój problem… a tu nagle jakaś kobieta mówi, że Ci współczuje. Prawdopodobnie uważa, że cały świat leży u jej stóp i nie musi się niczego uczyć. Jednak takie podejście nie należy do najmądrzejszych.

Współczucie to jeszcze nie wszystko. Zdania: “Dlaczego to kobieta ma się tego dowiadywać, a nie mężczyzna?!” pojawiają się, kiedy pewna dama chce po prostu się dowiedzieć, co ma wpływ na to, że mężczyźni starają się o kobiety. Zdarzają się również słowa tego typu: “Bzdury! Jeśli chcesz, żeby się starał, wystarczy mu powiedzieć! Albo zmienić na innego! A nie czytać poradniki!”. Drogie Panie, jeżeli interesuje was to, by mężczyzna się starał, to nie wystarczy mu tylko o tym powiedzieć albo zmienić go na innego. Więcej na ten temat w kolejnym wpisie, do którego można przejść klikając tutaj.

 

“Współczuję, jeśli ktoś potrzebuje do tego porad”

Obawiam się, że nawet jeśli ktoś jest “kobiecym guru w uwodzeniu swojego mężczyzny”, to z czegoś się to wzięło. Odpowiednia cecha charakteru. Odpowiedni sposób zachowania. Odpowiednia wiedza. Nie każda kobieta miała wzorce, z których mogła czerpać wiedzę i rozwijać u siebie cechy, które sprawiają, że mężczyzna się o nią stara.

Powinno się wziąć pod uwagę, że nawet jeśli nie miała takich wzorców, to może odczuwać potrzebę, by zrobić coś ze swoim życiem. Dzięki temu, że pozna nawet kilka małych szczegółów, które wywołują ogromne zmiany, może mieć szansę na poprawę jakości swojego związku. I nie będzie miało na nią wpływu to, że nie miała okazji się czegoś nauczyć.

Dlatego nawet, jeśli u stóp jakiejś kobiety leży cała masa starających się o nią mężczyzn, to z pewnością nie wzięło się to z powietrza. ❤

Gratuluję każdej kobiecie, która zechciała wziąć swoje życie i związek we własne ręce. Która postanowiła, że nauczy się, jak coś zrobić. Która postanowiła, że coś zmieni. Której nie powstrzymały ograniczenia związane z tym, że coś jej do tej pory nie wychodziło albo że w czymś nie jest dobra. Której poczucia wartości nie obniża to, że ktoś współczuje kobietom, które chcą coś ulepszyć w swoim życiu.

Jeżeli ktokolwiek powie, że to, co chcesz zrobić jest godne pożałowania, to pamiętaj, że nikt przy zdrowych zmysłach nie potępia ludzi, którzy chcą ulepszyć swoje życie.

Jeśli się rozwijasz to rób tak dalej i szukaj osób, które mogą Ci w tym pomóc oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Biznes fotografie designed by Katemangostar – Freepik.com

“Współczuję, jeśli ktoś potrzebuje do tego porad”