3 zasady stania się boginią dla mężczyzny

3 ZASADY STANIA SIĘ BOGINIĄ DLA MĘŻCZYZNY

 

Bogini oznacza dla mnie kobietę, którą mężczyzna ma ochotę czcić. Kobietę, z którą chce być na stałe i za którą szaleje. Kobietę wywołującą u niego reakcje, których nie jest w stanie opanować. Dzięki zastosowaniu albo rozwinięciu tych trzech zasad taka właśnie się staniesz – będziesz dla niego boginią.

 

Pielęgnuj poczucie własnej wartości

Twoje poczucie własnej wartości jest niezwykle ważne, jeśli chcesz stworzyć udany związek i… oczywiście jeśli chcesz być boginią dla swojego mężczyzny. On zacznie odbierać Cię jako kobietę o wysokim poczuciu własnej wartości, kiedy będziesz dobrze znać samą siebie. Kiedy będziesz świadoma swoich mocnych jak i słabych stron i będziesz je w pełni akceptować. Dzięki temu, że wiesz, jaka jesteś, Twoja samoocena rośnie, a to sprawia, że w oczach mężczyzny również jesteś bardziej wartościowa.

Kiedy wiesz kim jesteś i znasz swoją wartość, nie robisz niczego na pokaz. Mówisz to, co naprawdę uważasz. Nie udajesz kogoś, kim nie jesteś. Robisz wrażenie w stylu: “Taka właśnie jestem i uwielbiam siebie. Jeśli chcesz, to ze mną bądź. A jeśli nie chcesz, to nie bądź”.

Z drugiej strony, kiedy czujesz się źle ze sobą, to taki właśnie komunikat wysyłasz innym. Jeśli czujesz się mało warta, to prędzej czy później Twój mężczyzna zacznie Cię odbierać w taki sposób nawet, jeśli to nieprawda! A z pewnością nie jest to prawdą. Jesteś taka, jak sama wybierasz. Jest w Tobie cała masa wspaniałych rzeczy i Ty podejmujesz decyzję, czy je zauważyć, czy udawać, że nie istnieją.

Jeśli chcesz, aby mężczyzna czuł się w Twoim towarzystwie tak, jakby wygrał największą nagrodę w swoim życiu – sama musisz czuć się ze sobą świetnie. Zawsze najlepsze związki są tworzone przez osoby, które wiedzą kim są, znają swoje słabe strony (z którymi się godzą), a także mocne strony (które wykorzystują). Jeśli do tej pory sprawiałaś wrażenie kogoś, kto do końca nie zna i nie lubi siebie, to jeśli to zmienisz – zaczniesz być odbierana zupełnie inaczej. Twój mężczyzna zobaczy w Tobie inną kobietę.

 

Pielęgnuj swój wygląd

To, jak się prezentujesz, jest kolejną z podstaw składających się na Twoje “być albo nie być boginią”. I rezultat nie jest tylko taki, że Twój partner jest Tobą podekscytowany. Kiedy przykuwasz dużą wagę do tego, by być zadbaną i dobrze wyglądać przy swoim mężczyźnie, działa to na innych ludzi. Myślą sobie wtedy, jak wielkim jest szczęściarzem, że ma obok siebie taką kobietę. A do tego naprawdę nie trzeba wiele.

Widać gołym okiem, kiedy kobieta czuje się ze sobą naprawdę świetnie. I nawet, jeśli nie wygląda najidealniej na świecie, to kiedy jest świadoma swoich niedoskonałości ale też pewna siebie dzięki zdawaniu sobie sprawy z tego, co jest w niej piękne – wszyscy ludzie wokół to wyczuwają. Nie zwracają uwagi na to, czy ma odstające uszy, mały czy duży nos, idealnie symetryczne nogi. Widzą natomiast jej pewność siebie ukazującą się w sposobie poruszania się i uśmiechu. Wystarczy czuć się świetnie w swojej skórze.

Jestem praktycznie pewna, że słyszałaś podobne zdania: “To normalne, że po kilku latach nie podobamy się sobie tak, jak kiedyś”. Takie przekonanie rozpowszechnili ludzie, którzy po zawarciu związku po prostu stwierdzali, że będą ze sobą zawsze, dlatego nie muszą już się wysilać. Wiele osób zaniedbuje swoje związki i to jest ich decyzja. To, że nie podobasz się mężczyźnie nie jest kwestią tego, że związek trwa dłuższy czas. Wina leży w braku podjęcia wysiłku, by podobać się samej sobie i człowiekowi, z którym tworzysz związek.

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój wygląd ma znaczenie, wpływasz na to, by Twój związek stał się szczęśliwszy i bardziej satysfakcjonujący. Dbaj o to, by być piękną każdego dnia. Czuj się atrakcyjna dla siebie i jednocześnie dla swojego mężczyzny.

 

Pielęgnuj sferę seksualną

Uwaga, wkraczam w dość kontrowersyjny temat. Dla mnie jest to coś oczywistego, jednak niestety wiele kobiet odczuwa do tego urazę. Zadają sobie pytania: “Dlaczego to ja mam się o to starać? On niczego nie robi”. Chodzi o to, by pozwolić mu przejąć inicjatywę, a nie wszystko za niego robić. Zamiast bycia zamkniętą i niechętna wybierz otwartość.

Podstawową i bardzo ważną rzeczą, na której powinnaś się skupić jest właśnie Twoja otwartość. Zarówno w kwestii Twojego zachowania i wyglądu, jak i mówienia o tym, co uwielbiasz. Będziesz upragnioną kobietą, kiedy nie będziesz mieć oporów przed tym, by ujawniać swoje potrzeby. Według mnie jeśli chodzi o tę sferę Twojego związku, to najważniejsze i najbardziej ekscytujące mężczyznę jest to, byś ujawniała mu, czego pragniesz. Bycie zamkniętą i wstydliwą wyrzuć do kosza. Zamiast tego pielęgnuj pewność siebie i otwarcie mów i pokazuj, czego chcesz. Dlaczego miałabyś nie korzystać ze swojego życia i związku w taki sposób?

Poza tym, jestem absolutnie przekonana, że partner czarującej kobiety, która często czerpie przyjemność z seksu z nim nawet nie obejrzy się za inną. Nieistotne, w jak wieloletnim związku jesteś. Taki krok zawsze może wprowadzić świeżość. Zdrady są właśnie rezultatem niezaspokojonych fantazji, a o niezaspokojeniu nie ma mowy, kiedy jesteś taką kobietą, jak opisałam w tym wątku. Tym sposobem oczywiście zaspokajasz swoje pragnienia, ale masz też możliwość, by zainteresować się tym, czego chce Twój partner.

I w tym kryje się szczęśliwy i spełniony związek. Kiedy wykazujesz jakąkolwiek chęć do poznania i spełnienia fantazji Twojego mężczyzny, możesz doświadczyć czegoś niesamowitego. Życie może być ciekawe! Nie zamykaj się na doświadczanie czegoś, co może się okazać dla Ciebie świetnym doznaniem. I co bardzo ważne: kiedy oboje wzajemnie wykazujecie chęć zaspokajania swoich fantazji, pracujecie nad bardzo ważną sferą swojego związku, która go buduje, rozwija i sprawia, że staje się piękniejszy.

 

Każda kobieta na tej ziemi ma w sobie boginię. Możesz ją odkryć stosując się do tych trzech pozornie niewinnych zasad. Zmienią Cię z kobiety, którą byłaś do tej pory w kobietę, której ciężko będzie się oprzeć. Chociaż osobiście wolę używać bardziej trafnego opisu – kobietę, której nie da się oprzeć. 

 

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatny kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej”, aby to zrobić, podaj poniżej swój adres e-mail:

 

____________________________________________________________________________________________________

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

____________________________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Lato fotografie designed by Freepic.diller – Freepik.com

3 zasady stania się boginią dla mężczyzny