Jakość życia sprowadza się do jakości związku

Jakość życia sprowadza się do jakości związku – to bardzo ważne stwierdzenie, które warto sobie przyswoić. W tym artykule przedstawię Ci spojrzenie z perspektywy jakości Twojego związku z mężczyzną.

 

“Jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszych związków z innymi ludźmi.” – Anthony Robbins

Wspaniale ujęte. Na to, jak wygląda Twoje życie ma ogromny wpływ to, jak wyglądają Twoje relacje z innymi ludźmi. Jedną z takich relacji jest Twój związek z osobą, którą kochasz.

To, jak wiele osiągasz, jaką radość czerpiesz z codziennych chwil, jak bardzo chcesz wstawać codziennie rano – bardzo często sprowadza się to do tego, jak układa się Twoja relacja z drugą osobą. To, czy jesteś w niej spełniona może często przesądzić o Twoich codziennych sukcesach lub porażkach.

 

Jakość życia sprowadza się do jakości związku

Twoja decyzja, by trwać w udanym związku z którego obie strony są zadowolone, może wiele zmienić. Chęć zrobienia czegoś innego niż zwykle, by Twój związek stał się lepszy może zmienić kierunek Twojego życia.

Kiedy dopadają Cię różne problemy masz kogoś, komu możesz wszystko opowiedzieć. Masz kogoś, kto udzieli Ci potrzebnego wsparcia, a nawet będzie w stanie pomóc w rozwiązaniu problemów. To poprawia jakość Twojego życia, bo czujesz się rozumiana, kochana i nie masz poczucia, że nie masz się do kogo zwrócić.

Warto dbać o swoją miłość. Kiedy dwoje ludzi jest spełnionych w związku, to w życiu także są spełnieni. Wychodzi im w sferze miłosnej relacji, a jest to bardzo ważna sfera. To miejsce, gdzie można okazywać bardzo dużo miłości i ją otrzymywać. Wspierać się wzajemnie. Dzielić sukcesy. Rozwiązywać problemy. Czuć bliskość i fascynację.

 

Dlatego, że jakość Twojego życia sprowadza się do jakości Twojego związku – warto nad nim pracować. Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu: “Zainwestuj w siebie i w swój związek”.

A tutaj artykuł o tym, że Twoja jedna decyzja może zmienić wszystko.

 

Pobierz bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki na Instagramie: @patrycja_misiewicz

 

Patrycja Misiewicz

Szczęśliwego nowego roku fotografie designed by Freepik