Jedna decyzja może zmienić wszystko

Jedna decyzja może zmienić wszystko.

Kiedy podejmujesz w danej chwili decyzję w kierunku zmiany czegoś, to masz ogromną szansę na to, by Twoje życie mocno zmieniło się w przyszłości.

Kiedyś słuchałam wypowiedzi Anthony’ego Robbins’a, doradcy życiowego motywującego ludzi. Opowiadał o tym, jak minimalna zmiana kierunku podczas uderzenia piłki golfowej może przesądzić o tym, że ostatecznie wyląduje ona w zupełnie innym miejscu. Na samym początku po uderzeniu jest delikatnie odchylona w inną stronę, ale im dłużej leci, tym jest dalej od miejsca, w którym by była, gdyby leciała prosto. Ostatecznie malutka zmiana podczas uderzenia powoduje, że ląduje ona w miejscu niezwykle oddalonym od tego, w którym by była, gdyby została uderzona minimalnie inaczej.

 

Twoja jedna decyzja może zmienić wszystko

To niesamowite, że tak samo jest z Twoim życiem. Twoja malutka decyzja w danej chwili decyduje o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie w przyszłości i jak bardzo będzie się różnić od obecnego stanu. Mała decyzja teraz – kolosalna zmiana przyszłości.

Jak myślisz: czy Twój związek ma szansę zmienić się na lepsze, kiedy nie podejmiesz żadnej decyzji w kierunku zmiany? Kiedy wszystko jest takie, jak było do tej pory? I kiedy to, co było do teraz przyniosło właśnie takie rezultaty?

 

Możesz zadawać sobie tego typu pytanie: „Czy na pewno coś to da, jeśli spróbuję coś zmienić?”

Mogę Cię zapewnić co do jednego. Jeżeli niczego nie spróbujesz, to nic się nie zmieni. Dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się, jak może być wspaniale.

Jeżeli nie zrobisz nic, to nic nie będziesz mieć. Ale jeśli zrobisz coś innego, to jest szansa, że zmieni się wszystko. Jeżeli mam wyrazić swoje zdanie na temat tego, jaka jest ta szansa, to mogę śmiało stwierdzić, że ogromna.

Jeżeli już teraz zaczniesz swoje starania, to w przyszłości będziesz w całkowicie innym miejscu, niż jesteś teraz. Stanie się tak dlatego, że pójdziesz w innym kierunku. W kierunku dbania o siebie i o kogoś, kogo kochasz. W kierunku trwania w udanym związku, który przynosi Ci spełnienie każdego dnia. Udany związek sprawia, że Twoje życie nabiera barw i w każdej innej dziedzinie życia wspaniale sobie radzisz.

 

Pobierz bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

Instagram: @patrycja_misiewicz

Facebook: Tworzenie Relacji

 

Patrycja Misiewicz