Czy wyświadczanie przysług jest dla ciebie ważne

Czy wyświadczanie przysług jest dla ciebie ważne? Jeśli uwielbiasz, kiedy twój mężczyzna wyświadcza ci drobne przysługi i w czymś cię wyręcza oznacza to, że dzięki temu czujesz się kochana. Być może właśnie to jest dla ciebie najważniejsze? Z tego wpisu dowiesz się, czy wyświadczanie przysług to coś, czego potrzebujesz i czy jest to najlepszy sposób na okazywanie ci miłości.

 

Czy wyświadczanie przysług jest dla ciebie ważne?

Wyobraź sobie, że twój partner odkurzył cały dom albo posprzątał w garażu. Jak się czujesz? Lubisz, kiedy specjalnie dla ciebie przygotowuje kolację? A może czujesz, że naprawdę o ciebie dba, kiedy wynajmuje kogoś do generalnego wysprzątania całego domu? Te i wiele innych wyświadczanych ci przysług mogą sprawiać, że czujesz się kochana.

 

Jak sprawdzić, czy drobne przysługi są dla ciebie ważne?

Zwróć uwagę na to, czy jest to sposób, w jakim okazujesz komuś swoją miłość. Jeśli wyręczasz swojego mężczyznę w jakichś czynnościach i obowiązkach, to możesz tak naprawdę sama tego od niego potrzebować. Jeśli często prosisz, aby ci pomógł, załatwił coś dla ciebie albo coś gdzieś zawiózł – to także wskazuje na to, że jest to twoja silna potrzeba. Zastanów się również, czy jest to coś, czego wymagasz i czy często na to narzekasz, jeśli tego nie otrzymujesz. Jeżeli sprawia ci przykrość brak wsparcia i pomocy ze strony twojego mężczyzny, to bardzo tego pragniesz. I dawanie ci tego sprawiłoby, że czułabyś się naprawdę kochana.

 

Okazywać swoją miłość poprzez wyświadczanie przysług można na różne sposoby: przygotowanie posiłku, załatwienie czegoś formalnego, wyprasowanie koszuli, naprawienie czegoś, przyniesienie śniadania do łóżka. Dzięki wiedzy przedstawionej w tym wpisie możesz również sprawdzić, czy drobne przysługi to coś, czego najbardziej potrzebuje twój mężczyzna. Jeśli sam często ci to daje, prosi o to albo narzeka, że tego nie otrzymuje – możesz być prawie pewna, że najbardziej dzięki temu poczułby się przez ciebie kochany.

 

 

Pobierz bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Osoby fotografie designed by Pressfoto – Freepik.com