Czy podarunki to

Czy podarunki to coś, czego pragniesz? Kiedy uwielbiasz dostawać prezenty od swojego mężczyzny i cieszysz się na każdą niespodziankę, której możesz się spodziewać z jakiejś okazji – oznacza to, że dzięki temu czujesz się kochana. Być może właśnie tego najbardziej potrzebujesz? Z tego wpisu dowiesz się, czy otrzymywanie podarunków jest dla ciebie ważne i czy jest to najlepszy sposób na okazywanie ci miłości.

 

Co oznacza dawanie czegoś w prezencie?

Można dawać coś, co się kupi, albo coś, co samodzielnie się wykona lub gdzieś znajdzie. Jedną z odmian podarunków może być także obecność w sytuacjach, w których partner jej potrzebuje. Dajesz wtedy w prezencie siebie, bo jesteś blisko i udzielasz swojego wsparcia poprzez obecność.

 

Czy podarunki to coś, czego pragniesz?

Czujesz że jesteś specjalną osobą w życiu twojego mężczyzny, kiedy on daje ci coś w prezencie? Bardzo łatwo wybaczasz mu różne przewinienia, kiedy wyśle ci np. kwiaty z liścikiem? To dla ciebie ważne, by z okazji twoich urodzin, świąt albo nawet bez okazji pamiętać o tym, by coś ci podarować? Jeśli odpowiedzi są twierdzące, to wysoce prawdopodobne, że to wszystko sprawia, że czujesz się kochana. Ale możesz to dokładniej sprawdzić.

 

Jak sprawdzić, czy otrzymywanie podarunków to coś, czego potrzebujesz?

Jeśli lubisz wybierać prezenty dla innych i sprawiać im tego typu niespodzianki, to jeden z sygnałów, które pokazują ci, że ma to dla ciebie znaczenie. Twoje prośby o częstsze dostawanie prezentów również są takim sygnałem, który jeszcze bardziej wskazuje na twoją potrzebę. Przykrość i rozczarowanie towarzyszące temu, że nie dostałaś prezentu, kiedy się tego spodziewałaś pokazują, że jest to twoja silna potrzeba. Narzekanie na to, że nigdy niczego nie dostajesz i na to, że twój mężczyzna o tobie nie pamięta oznacza, że odwrotne zachowanie (dawanie ci prezentów) sprawiłoby, że czułabyś się kochana.

Jeżeli to się u ciebie pojawia oznacza to, że jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na okazywanie ci miłości. Może to być także najlepszy sposób na okazywanie miłości twojemu mężczyźnie.

 

 

Pobierz bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Osoby fotografie designed by Freepik