Czy budujące słowa to coś, czego potrzebujesz?

Czy budujące słowa to coś, czego potrzebujesz? Kiedy lubisz komplementować swojego mężczyznę i sama uwielbiasz, kiedy się ciebie chwali oznacza to, że dzięki temu czujesz się kochana. Być może właśnie to jest dla ciebie ważne? Z tego wpisu dowiesz się, czy budujące słowa to coś, czego potrzebujesz i czy jest to najlepszy sposób na okazywanie miłości tobie lub twojemu partnerowi.

 

Czy budujące słowa to coś, czego potrzebujesz?

Czujesz się wspaniale, kiedy zostaniesz pochwalona za coś, co zrobiłaś? Jesteś wniebowzięta, kiedy ktoś zachwyca się twoją urodą, talentem albo umiejętnościami? To dla ciebie bardzo ważne, kiedy słyszysz bardzo miłe i podwyższające twoją wartość słowa na twój temat? Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tego najbardziej potrzebujesz.

 

Jak to dokładniej sprawdzić?

Przyjrzyj się temu, czy sama komplementujesz kogoś, na kim ci bardzo zależy. W taki sposób okazujesz mu swoją miłość. I bardzo prawdopodobne, że jest to najlepszy sposób, w jaki tobie można ją okazać. Jeśli nie słyszysz od swojego partnera słów, które cię “uskrzydlają” i sprawia ci to ból, często na to narzekasz i czujesz pustkę – jest to coś, czego bardzo pragniesz. Możesz także bardzo często zwracać uwagę swojemu mężczyźnie na to, by doceniał cię za to, co robisz i prosić o to. Jeżeli zauważasz to w swoim zachowaniu, to bardzo prawdopodobne, że jest to twoja najsilniejsza potrzeba.

Pamiętaj, że nie zawsze musi to oznaczać, że jest to twój najważniejszy sposób na okazywanie ci miłości. Ale jeżeli wszystko inne traci znaczenie (np. drobne upominki albo wspólny spacer), kiedy nie otrzymujesz pochwały i wsparcia za pomocą słów, to powinnaś się nad tym zastanowić. Zastanów się, czy nie jest to coś, co ma największą moc sprawienia, że czujesz się kochana. Dzięki wiedzy zawartej w tym wpisie możesz również sprawdzić, czy jest to najważniejszy dla twojego mężczyzny sposób na okazanie mu miłości.

 

Pobierz bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Osoby fotografie designed by Freepik