Czy dotyk i czułość są dla ciebie ważne?

Czy dotyk i czułość są dla ciebie ważne? Kiedy okazujesz chęć do tego, by być dotykaną lub dotykać, oznacza to, że dzięki temu czujesz się kochana. Być może właśnie tego potrzebujesz? Może to być także ważne dla twojego mężczyzny. Z tego wpisu dowiesz się, czy dotyk i czułość są dla ciebie ważne i czy są to najlepsze sposoby na okazywanie miłości tobie lub twojemu partnerowi.

 

Czy dotyk i czułość są dla ciebie ważne?

Trzymanie się za ręce. Głaskanie po włosach. Przytulanie. Całowanie. Zbliżenie seksualne. To wszystko sprowadza się do okazywania miłości poprzez dotyk. Ty albo twój partner możecie czuć się kochani dzięki okazywaniu miłości w taki sposób.

 

Jak sprawdzić, czy dotyk jest czymś, czego potrzebujesz ty albo twój mężczyzna?

Kiedy ktoś najbardziej potrzebuje dotyku i dzięki dotykaniu czuje czyjąś miłość, to często jest to coś, co daje swojemu partnerowi. Kolejnym zachowaniem wskazującym na taką potrzebę mogą być częste prośby o dotyk. A jeśli dochodzi do tego wszystkiego narzekanie na brak dotyku – w taki sposób komunikuje się ból związany z brakiem czegoś, czego najbardziej się potrzebuje.

 

Często ta potrzeba pojawia się u mężczyzn, dlatego jeśli zauważasz takie zachowania u niego oznacza to, że on potrzebuje dotyku i dzięki dotykaniu czuje się kochany. Możesz mu to dawać na różne sposoby: wtulić się w niego, kiedy oglądacie film; całować go codziennie po obudzeniu i przed zaśnięciem; dotykać pod stołem swoją stopą jego stóp podczas posiłku.

A co w przypadku, kiedy to ty najbardziej pragniesz dotyku? Powiedz mu, co sprawia, że czujesz się szczęśliwa i kochana przez niego. Dowiedz się, dzięki czemu on czuje się kochany i praktykuj w taki sposób miłość do niego. Ważne jest to, aby robić to wytrwale. Kiedy on poczuje twoją miłość, może się całkowicie zmienić. Będzie chciał również kochać cię tak, jak ty tego potrzebujesz.

 

Pobierz bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Serce fotografie designed by Teksomolika – Freepik.com