Czy wspólne spędzanie czasu jest dla ciebie ważne

Czy wspólne spędzanie czasu jest dla ciebie ważne?

Okazywanie chęci do spędzania czasu wspólnie z ukochaną osobą jest jednym z dowodów na to, że dzięki temu poczułabyś się kochana. Być może właśnie to jest dla ciebie ważne i tego potrzebujesz? Z tego wpisu dowiesz się, czy wspólne spędzanie czasu jest dla ciebie ważne.

 

Twój partner może robić dla ciebie różne rzeczy: mówić ci, że pięknie wyglądasz, przytulać cię, dawać czekoladki w prezencie. Ale jeśli dostajesz od niego to wszystko albo jedną z tych rzeczy, możesz czuć się dobrze, ale nie czuć się kochana.

 

Jak sprawdzić, czy twoją najgłębszą potrzebą jest spędzanie czasu z partnerem na robieniu czegoś razem?

Jeżeli jest to coś, co często starasz się mu dać, może to być dla ciebie dobry sygnał. Może często mu proponujesz, abyście usiedli razem i porozmawiali? Albo kiedy on robi coś dla siebie chcesz się do niego przyłączyć? Takie sytuacje ukazują twoje głębokie pragnienia.

Również jeśli często o to prosisz i czujesz ciągłe niezaspokojenie może to być dla ciebie bardzo ważne. Potrzebujesz tego, aby on zabrał cię na całodniową wycieczkę? Byłabyś zachwycona, gdyby zaprosił cię na kolację we dwoje? To, za czym bardzo tęsknisz i czego wciąż jest ci mało jest najlepszym sposobem, w jaki ktoś może okazać ci miłość.

Jeżeli często narzekasz na to, że on nie spędza z tobą czasu to bardzo silny sygnał. Jest ci przykro, że ukochany nigdzie cię nie zabiera. Że prawie razem nie rozmawiacie. Że nie proponuje ci, abyście gdzieś razem wyszli. Narzekanie często ujawnia ukryte pragnienia. A w tym przypadku jest to pragnienie miłości okazywanej poprzez bycie z tobą, rozmowę i skupienie się na tobie. Jest to wskazówka dotycząca tego, co twój mężczyzna powinien robić, abyś czuła jego miłość.

 

Sprawdzają się u ciebie te wszystkie trzy zachowania? Jeśli tak, to możesz być praktycznie pewna, że czujesz się kochana, kiedy ktoś spędza z tobą czas. Potrzebujesz zaangażowania, skupienia na tobie uwagi i robienia wielu rzeczy wspólnie.

 

Pobierz bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Osoby fotografie designed by Freepik