Pełnia w Tobie to pełnia w związku

PEŁNIA W TOBIE TO PEŁNIA W ZWIĄZKU

“Pełnia w związku” to stan tworzony przez kochających się ludzi, którzy dbają o swoje spełnienie w życiu. Sami potrafią być szczęśliwi i wnoszą to, co budujące do relacji, która ich łączy. Przeciwieństwem tego jest związek, w którym jedna osoba lub obie mają w sobie pustkę. Takie osoby nie są spełnione, zadowolone, szczęśliwe lub nie mają swojej pasji. A kiedy spotykają się “dwie pełnie”, które czują się dobrze ze sobą i są spełnione w życiu, wtedy taki związek może wyglądać wspaniale i staje się siłą budującą.

Jeśli chcesz stworzyć udany i satysfakcjonujący związek, to będziesz w stanie osiągnąć to wtedy, kiedy sama będziesz czuła się szczęśliwa i kiedy będziesz zadowolona z życia. Ale nie chodzi tylko o Ciebie. Związek staje się wspaniały wtedy, kiedy obie strony się tak czują.

 

Pełnia w Tobie to pełnia w związku

Jeśli kobieta jest niezadowolona z życia, to nie może oczekiwać od mężczyzny, że on ją dopełni i sprawi, że życie będzie już miało dla niej sens. I tak samo działa to w drugą stronę. Tylko Ty możesz na najgłębszym poziomie wpłynąć na swoje szczęście i spełnienie. A kiedy sama czujesz się “pełna”, to tworząc związek z mężczyzną, który również ma ułożone życie i radzi sobie ze sobą, możesz doznać w pełni satysfakcjonującego związku. Kiedy dwoje zadowolonych ze swojego życia ludzi jest ze sobą, to wtedy mogą wspólnie budować coś wspaniałego.

W takim związku żadna ze stron nie ściąga siebie w dół. Nie oczekuje też, że zostanie wyciągana ku górze, bo czuje się świetnie w swoim życiu. Oczywiście kiedy para wzajemnie się wspiera, to wspaniale. Tak wyglądają związki, które rozwijają, pomagają i obie strony się wspierają, a nie dołują. Jednak nie może być tak, że całą odpowiedzialność za swoje szczęście zrzucasz na partnera. Że wymagasz od niego, by wyciągał Cię z Twoich wszystkich problemów i by to on sprawiał, że Twoje życie ma sens.

Sama zauważaj sens w swoim życiu i dbaj o nie, byś czuła się spełnioną i zadowoloną kobietą. Dzięki temu nie będzie tak, że jesteś w związku po to, aby coś dostać i by ktoś Cię “uratował”. Będziesz tworzyła związek dlatego, że Twoim pragnieniem będzie dzielenie się swoim szczęściem z mężczyzną, którego kochasz i który również dzieli się z Tobą tym, co najlepsze.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Kwiat fotografie designed by Freepik