więź

Jest kilka dowodów na to, że z mężczyzną, z którym jesteś łączy cię silna więź. Albo to, co jest między wami ma ku temu duży potencjał. Często szukamy odpowiedzi na to, czy związek, w którym jesteśmy zmierza w dobrym kierunku. Wyjaśnię ci, co powinnaś wziąć pod uwagę, aby się tego dowiedzieć. Co jest ważne, by w twoim związku było głębokie uczucie i silna więź? Jakie zachowania twoje i twojego ukochanego pokazują, że wam na sobie zależy? 

 

Odkrywanie wzajemnie swojego wnętrza

Nie boicie się wyrazić, co uważacie na jakiś temat. Albo co myślicie o powstałym problemie. Jeżeli coś wam się spodoba, to też bez problemu możecie sobie o tym powiedzieć. Jesteście szczerzy w okazywaniu tego, kim jesteście i rozmawiając ze sobą. Jesteście autentyczni i odsłaniacie swoje prawdziwe oblicza. Dzielicie się przemyśleniami, spostrzeżeniami, poglądami i tym, co ciekawego was spotkało. Otwarcie wyrażacie swoje emocje związane z jakąś sytuacją. Bo po co się kryć? Niech druga osoba chce ciebie taką, jaką jesteś naprawdę. Wtedy można uzyskać spełnienie i szczęście w związku.

 

Bardzo ważne jest dla was to, by spędzać wspólnie czas, ale potraficie także zachować równowagę

Spędzanie czasu razem jest niezmiernie ważne, bo wtedy właśnie można się lepiej poznać i odkryć, co jest ważne dla ciebie i dla drugiej osoby. Poświęcając czas osobie, którą kochasz, jesteś z nią coraz bliżej. Jednak wtedy, kiedy jesteśmy nieosiągalni, buduje się większe napięcie i większe pragnienie tego, by ze sobą być. Dlatego nie dawaj mu siebie przez cały czas. Ciesz się ze wspólnych chwil, ale też miej chwile dla siebie. Wyjdzie to na dobre obu stronom. On będzie miał możliwość za tobą zatęsknić i zechcieć się zbliżyć, a ty zatroszczysz się o siebie.

 

Dzielicie ze sobą zainteresowania, pasje, upodobania, ale też akceptujecie ulubione zajęcia drugiej strony

To, co dwie osoby mają ze sobą wspólnego zbliża je do siebie. Są to różne możliwości wspólnego spędzania czasu, a w takich chwilach buduje się większe wzajemne połączenie. A to, że masz swoją pasję sprawia, że jesteś ciekawa dla partnera. Masz zajęcie, które jest tylko twoje i jest to coś, o czym możesz opowiedzieć i czym możesz się podzielić. Jest ono też dobrym sposobem na pozwolenie mężczyźnie odetchnąć, by znowu mógł zapragnąć twojego towarzystwa.

 

Znacie swoje niedoskonałości, wady oraz nawyki i akceptujecie je

To oczywiście nie oznacza, żeby nad sobą nie pracować, ale zgodzenie się z tym, jak jest, oszczędza kłótni i wyrzutów o coś, na co nie mamy wpływu. Będąc z kimś akceptujesz to, jaki jest teraz. Każdy może się zmienić, ale nie masz możliwości kierować myślami i zachowaniami drugiej osoby by była taka, jak ty chcesz. Dokładne poznanie drugiej osoby i akceptacja jej w całości, ze wszystkimi zaletami jak i wadami prowadzi do udanego związku. Jeżeli pomimo znajomości swoich wad decydujecie się być ze sobą, to darzycie się bardzo silnym i trwałym uczuciem. Wiedząc, że nie tylko to się liczy, a wszystkie inne wspaniałe cechy, które sobie okazujecie, tworzycie dojrzały i prawdziwy związek.

 

Dbacie o dotyk, intymność, bliskość, a to buduje jeszcze silniejszą więź

Odczuwanie fizycznej bliskości działa jak najlepszy łącznik między dwojgiem ludzi, którzy są w miłosnym związku. Więź staje się coraz większa i głębsza dzięki okazywaniu uczuć poprzez pocałunki, głaskanie, przytulanie i jakikolwiek inny intymny kontakt. Kiedy się dotykacie, czujecie się rozluźnieni i odczuwacie głębię połączenia między wami. Im bliżej siebie jesteście i im bardziej znacie swoje ulubione formy bliskości, tym bardziej się na siebie otwieracie.

 

Więź w związku jest silna wtedy, kiedy odsłaniacie przed sobą to, kim jesteście; spędzacie wspólnie czas, ale macie także czas dla siebie; dzielicie ze sobą zainteresowania, ale też akceptujecie swoje osobne pasje; akceptujecie swoje wady i nawyki; dbacie o intymność i bliskość. Jeżeli to wszystko jest zawarte w twoim związku, to mocno ci gratuluję. 🙂 Jesteś na świetnej drodze do tworzenia coraz lepszej i trwalszej relacji! ❤

 

 

Pobierz darmowego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał” 

 

Patrycja Misiewicz

Tło fotografie designed by Teksomolika – Freepik.com