Z mężczyzną jest tak

Z MĘŻCZYZNĄ JEST TAK, JAK Z KOTEM

 

Do napisania tego wpisu zainspirowała mnie świetna książka Pana MJ DeMarco. Jeden z fragmentów przedstawiał porównanie pieniędzy do kota, ale zauważyłam, że jeśli chodzi o mężczyzn – to sprawdza się tak samo. 😉

Jeśli biegniesz za kotem i chcesz go złapać, ucieknie przed Tobą. Prawdopodobnie schowa się za krzakiem albo wyskoczy na drzewo. Ale jeśli skupisz się na tym, co przyciąga kota, to przyjdzie do Ciebie i usiądzie Ci na kolanach.

Tak samo jest z Twoim mężczyzną. Kiedy czuje, że go osaczasz i za wszelką cenę chcesz go do siebie przekonać, oddala się od Ciebie coraz bardziej. Ale kiedy Ty w ogóle go nie “gonisz”, tylko zwracasz uwagę na to, co go do Ciebie przyciąga – jego zbliżanie się do Ciebie masz jak w banku. Dawanie mu przestrzeni i możliwości, by to on udał się w Twoim kierunku sprawi, że może nabrać ochoty właśnie na to, by pogłębić z Tobą relację.

 

Z mężczyzną jest tak, jak z kotem

Zauważ, co sprawia, że on pragnie być z Tobą bliżej. Co go najlepiej do Ciebie przyciąga. Może to być zajęcie się swoją pasją, założenie pięknej sukienki albo pochwalenie go za to, co zrobił. Możliwości jest bardzo wiele, ale wszystko sprowadza się do tego, by nie wchodzić mu na głowę, tylko kusić w taki sposób, by przyszedł do Ciebie sam. By zrobił to dlatego, że nie może się od tego powstrzymać oraz że sam tego pragnie.

Nie możesz za wszelką cenę żądać i rozpaczliwie potrzebować tego, by zatrzymać swojego mężczyznę przy sobie. Kiedy będziesz się na tym skupiać, to niestety nie będziesz w stanie podejmować racjonalnych działań, które rzeczywiście przyniosą Ci efekty, jakich pragniesz. Utrzymanie zainteresowania swojego mężczyzny nie musi być trudne i skomplikowane. Tak naprawdę, nie musi to angażować ogromnej ilości Twojego czasu i wysiłku, tak jak jest w przypadku ciągłego szukania go i prób wciągnięcia go do swojego życia. Wystarczy zrobić małą rzecz, która przynosi ogromne rezultaty.

Kiedy będziesz zajęta sobą i swoim życiem, a także będziesz robić to, czego on naprawdę pragnie, może się okazać, że ciężko będzie Ci się opędzić od swojego “kociaka”. 😺 Będzie tylko czekał na okazję, byś zwróciła na niego swoją uwagę i zechciała się z nim “pobawić”. 😻

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Do domu fotografie designed by Senivpetro – Freepik.com