Związek jest taki, jakim go nazywasz

ZWIĄZEK JEST TAKI, JAKIM GO NAZYWASZ

 

Słabe i niestabilne słowa budują słaby i niestabilny związek. Mocne i stabilne słowa budują mocny i stabilny związek. Słowa, które nie wyrażają cienia determinacji i ani odrobiny pewności i zapału nie zaprowadzą Cię do takiego związku, jaki chcesz mieć. Z drugiej jednak strony, słowa przesiąknięte pewnością siebie i wiarą mogą zaprowadzić Cię do wspanialszego związku.

Zwróć uwagę na to, czy myślisz i mówisz: “Może uda mi się mieć dobry związek”, “Gdyby tylko mój związek taki był…”, “Komuś innemu się udało, ale nie wiem czy mnie się uda”. Być może lepiej byłoby myśleć i mówić: “Zrobię to, co trzeba, aby mój związek był udany”, “Zdecydowałam się na to, by zmienić coś na lepsze”, “Skoro innej kobiecie się udało, to ja również mogę to zrobić”.

 

Związek jest taki, jakim go nazywasz

Z tego, jakich używasz słów wywodzą się Twoje działania. Jeśli wypowiadasz się tak, jakbyś niczego nie była pewna, to takie właśnie będziesz osiągać rezultaty: nie do końca pewne i takie, jak do tej pory. Takie słowa pokazują to, że nie wierzysz w siebie i nie spodziewasz się, że cokolwiek może się zmienić na lepsze. Jeśli tego nie chcesz – musisz zmienić swoje słowa i sposób, w jaki wypowiadasz się o swoim związku.

To, co mówisz ma wielką moc. Możesz albo wspierać samą siebie, albo ograniczać. Wybór należy do Ciebie. W taki sposób tworzysz swoją rzeczywistość, bo zachowujesz się w określony sposób, który daje Ci odpowiednie efekty.

Tak samo sprawa się ma wtedy, kiedy mówisz innym ludziom o swoim związku. Jeśli opowiadasz o nim od niechcenia i nie widzisz w nim niczego pięknego, to takim właśnie go tworzysz.

Wszystko ma swoje dobre i złe strony, ale tworzenie pięknego związku polega na uwydatnianiu tego, co w nim wspaniałe. Zaczniesz odbierać swój związek zupełnie inaczej i staniesz się inną kobietą, kiedy będziesz z ekscytacją i zadowoleniem mówiła o tym, co w nim uwielbiasz. Nawet zwyczajnie chwile mogą okazać się cudowne, jeśli spojrzysz na nie w odpowiedni sposób.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Tło fotografie designed by Senivpetro – Freepik.com