Atrakcyjna kobieta

Atrakcyjna kobieta i jej 7 zasad – cz.1

Co jest ważne, kiedy chcesz być i czuć się atrakcyjna? Co sprawia, że jesteś odbierana jako właśnie taka kobieta? W tym wpisie dowiesz się o dwóch ważnych zasadach atrakcyjności.

 

Pielęgnuj poczucie własnej wartości.

Twoja atrakcyjność zaczyna się od tego, jak postrzegasz samą siebie. Wiedz, czego jesteś warta. Zauważaj swoją wartościowość. Wiedz, że atrakcyjność masz już w sobie. Musisz ją poczuć. Aby czuć się świetnie bez względu na pogodę, okoliczności i innych ludzi, poczucie własnej wartości musisz mieć w sobie. A nie szukać go na zewnątrz. Nie czekaj na to, by poczuć się ważną kobietą dopiero wtedy, kiedy ktoś cię zauważy. Gdy ktoś się tobą zachwyci – to wspaniale. Jest to miłe i pokazuje, że dobrze się prezentujesz. Jednak takie poczucie szczęścia z bycia sobą powinno wydobywać się z ciebie cały czas, bez względu na to, czy ktoś cię zauważył.

Lubisz siebie? Czujesz się dobrze we własnej skórze? Dostrzegasz swoje zalety? To kilka podstawowych pytań, które powinnaś sobie zadać.

Ważne jest, aby mieć zdrowe poczucie własnej wartości. Poczucie wartości to także pewność siebie, czyli pewność tego, kim jesteś. Swoją wartość znasz wtedy, kiedy lubisz siebie i nie uzależniasz jej od niczego innego. Kiedy widzisz, w czym jesteś dobra, ale też co ci nie wychodzi i mimo to lubisz być sobą. Wiesz, że nie musisz nikomu niczego udowadniać. Podejmujesz własne decyzje. Podążasz tam, gdzie chcesz. Nie musisz robić na nikim wrażenia. Sama roztaczasz wokół siebie aurę „jak tylko spojrzysz, to opadnie ci szczęka”. 🙂

 

Bądź wobec siebie szczera i akceptuj siebie

Kolejny ze sposobów na poczucie w sobie mocy atrakcyjności. Wiedz, jaka jesteś. Poznaj siebie. Tak całkowicie szczerze. Bądź wobec siebie uczciwa i przyznaj: „W porządku, to jest we mnie słabe, ale to jest świetne!”. Kiedy w końcu skupisz się na tym, by korzystać z życia, a nie na tym, by użalać się nad sobą – wtedy będziesz mienić się wewnętrznym blaskiem.

Wiesz, że wady, które w sobie zauważasz, praktycznie nie są zauważane przez mężczyzn? Oni widzą ciebie jako całość. Nie zwracają uwagi na to, że masz piega na prawym policzku albo o jednego włoska za dużo na łuku brwiowym. Nie musisz zwracać uwagi na każdy szczegół. Wykorzystaj to, by polepszyć swój wizerunek. To, co masz pięknego, możesz uwydatnić. I może to wpłynąć na ciebie w sposób, jakiego się nie spodziewasz.

Miej świadomość swoich mocnych i słabych stron. Na słabych się nie skupiaj, a mocne uwydatniaj. Wykorzystaj je na swoją korzyść! A nawet, jeśli marudzisz i żadnych nie widzisz, to co za problem się rozwinąć? Możesz dobrać do siebie ładną garderobę, zacząć zdrowiej się odżywiać (zyskasz lepsze samopoczucie, wygląd i więcej energii), zająć się czymś nowym i stać się w tym dobra. Możesz popracować zarówno nad wyglądem, jak i nad swoimi zainteresowaniami. Zadbać o swój styl, jak i o rozwój swoich umiejętności. To, że będziesz pewnie pokazywać to, co jest w tobie interesującego sprawi, że będziesz postrzegana jako atrakcyjna kobieta. 

 

Atrakcyjna kobieta

Jeżeli chcesz czuć się atrakcyjna i być tak odbierana, to pamiętaj, by lubić siebie, dostrzegać swoje zalety, eksponować swoje mocne strony i czuć się dobrze w swojej własnej skórze razem z wszystkim, co jest częścią ciebie. W drugiej części tego tematu dowiesz się o kolejnych zasadach atrakcyjności, czyli co nieco o sposobie poruszania się i o uśmiechu.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do drugiej części.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Podróż fotografie designed by Javi_indy – Freepik.com