atrakcyjna kobieta i

Atrakcyjna kobieta i jej 7 zasad – cz.2

W tej części przedstawię ci kolejne zasady, które według mnie sprawiają, że kobieta jest atrakcyjna i że ma w sobie coś, co przyciąga do niej innych ludzi, w tym także oczywiście mężczyzn. 🙂

 

Zwracaj uwagę na swoją postawę

Chodząc zgarbiona i z opuszczoną głową nie oczekuj, że będziesz mienić się blaskiem atrakcyjności. Ważna jest wyprostowana postawa. Ramiona odchylone delikatnie do tyłu. Klatka piersiowa skierowana delikatnie do przodu. Ręce poruszają się lekko i nieznacznie podczas chodzenia. Głowa podniesiona pewnie do góry. Kroki stawiane w prostej linii. Uważaj tylko, by twoje nogi się nie krzyżowały podczas chodzenia. Poruszaj delikatnie biodrami.

Z czasem to poczujesz. Nawet jeśli początkowo czujesz się nieswojo, bo dotychczas poruszałaś się inaczej i nie zwracałaś uwagi na to, by poruszać się z wdziękiem.

 

Uśmiechaj się i emanuj pozytywnością

Naturalny, miły i szczery uśmiech. Kiedy się uśmiechasz, to jesteś najzwyczajniej w świecie odbierana jako przyjazna i oczywiście atrakcyjna osoba. Ważne jest to, aby twój uśmiech był autentyczny, a nie wyglądał jak udawany. Prawdziwy uśmiech, to ten, który jest widoczny na całej twarzy. Twoje oczy także się wtedy śmieją.

Ciesz się, będąc wśród ludzi. Wszyscy chcemy przebywać wśród pozytywnych osób. Wtedy niemal natychmiast sami zaczynamy dobrze się czuć. Dzięki życzliwemu usposobieniu będziesz przyciągała na siebie uwagę ludzi.

Kiedy ktoś się do ciebie serdecznie uśmiecha, to od razu pałasz do niego sympatią, prawda? A gdybyś widziała osobę, która idzie przez miasto i jest łagodnie uśmiechnięta, to możnaby pomyśleć, że cały świat stał się przyjemniejszy. Chcemy przebywać w otoczeniu osób, które cieszą się życiem i mają w sobie pozytywną energię. Swoją energią zarażają innych, którzy są w ich towarzystwie. I jak tu nie stwierdzić, że taka kobieta jest atrakcyjna? 😉

 

Atrakcyjna kobieta i jej zasady

Aby być kobietą atrakcyjną, ważne jest to, aby poruszać się z wdziękiem, uśmiechać się i cieszyć się życiem. W trzeciej, ostatniej części tego tematu dowiesz się o trzech sprawach: dbaniu o siebie, nieporównywaniu się z innymi oraz o oryginalności.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do trzeciej części.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Woda fotografie designed by Javi_indy – Freepik.com