atrakcyjna

To już ostatnia część wpisów na temat atrakcyjności. Dowiesz się o tym, co jest naprawdę ważne, aby prezentować się jako atrakcyjna kobieta.

 

Dbaj o siebie i o schludny wygląd

W sumie łatwo byłoby się tego domyślić. Może i jest to coś oczywistego, ale też wartego wyjaśnienia. Niektóre kobiety przesadzają w tej sprawie, inne się zaniedbują. Najlepiej znajdź swój złoty środek. Najlepsze jest naturalne podkreślenie swojego piękna. Dobranie do siebie ubrań, w których będziesz się dobrze czuła. Ważne, byś ubierała się tak, jak to do ciebie pasuje i w to, w czym się dobrze czujesz. Znajdź dla siebie coś takiego.

Kolejna sprawa to zadbanie o włosy, twarz, skórę, zapach, czystość. Zadbana fryzura (nie musi być prosto spod grzebienia fryzjera), delikatny makijaż (jeżeli podoba ci się brak makijażu, to nie stosuj) i ładny ubiór to podstawa, do której wlicza się oczywiście higiena osobista. Są to oczywistości, jednak zdarzają się kobiety, które nie do końca o to dbają. A robisz to wszystko głównie dla siebie, by dobrze się czuć. A to, że dobrze się czujesz także ma wpływ na twoją atrakcyjność.

 

Nie porównuj się z innymi

Nie czuj się lepsza, kiedy widzisz kogoś gorzej ubranego, a tym bardziej nie czuj się gorsza, kiedy widzisz, że ktoś nałożył więcej makijażu. Twoją sprawą jest to, jaka jesteś ty. Wygląd i zachowanie innych ludzi (najczęściej będziesz chciała zwracać uwagę na kobiety) to ich sprawa. Zajmij się sobą, bo jesteś wspaniała na swój indywidualny sposób.

A tak poza tym, to co ci da oglądanie się na inne kobiety? Zawsze będziesz mogła wyszukać coś lepszego i poczuć się gorzej, albo gorszego i poczuć się lepiej. Kiedy porównujesz się z innymi, wpadasz w pułapkę, bo zawsze znajdzie się ktoś w czymś lepszy albo gorszy od ciebie. Skup się w pełni na sobie i na cieszeniu się z tego, kim jesteś. Szkoda życia na takie huśtawki nastojów. Lepiej zawsze czuć się świetnie widząc swoje piękno i z nikim się nie porównując.

 

Bądź oryginalnością

Ostatnie, ale chyba najważniejsze: to, jaka po prostu jesteś. Tak zwane „to coś”. Chodzi o to, kim jesteś, o to, co cię wyróżnia. Każdy człowiek jest wyjątkowy i wartościowy. I każdy człowiek ma swój niepowtarzalny charakter. Według mnie twoja oryginalność jest tym, co przyciągnie (albo przyciągnęło) do ciebie odpowiedniego mężczyznę. Który też będzie za tobą szalał, bo pociąga go ta część ciebie, która najbardziej ciebie określa. Która jest wyrazista i jedyna w swoim rodzaju. Która zawiera w sobie to, jakim naprawdę jesteś człowiekiem.

I nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś. Nie musisz zmieniać prawdziwej siebie, żeby dopasować się do kogoś. Odpowiednia osoba będzie z tobą po prostu za to, że jesteś właśnie taka. Bądź sobą, bo wszyscy inni są już zajęci. I pamiętaj, że każda kobieta jest atrakcyjna na swój własny, niepowtarzalny sposób. Ty również masz to w sobie. Atrakcyjność jest w tobie.

 

Atrakcyjna kobieta

Aby czuć się atrakcyjna, ale również aby inni ludzie to zauważali, pamiętaj o dbaniu o siebie; by nie porównywać się z innymi; by być oryginalną i niepowtarzalną kobietą. Nie bój się pokazać, że jesteś atrakcyjna. Odsłoń swój blask. Nie bój się świecić. Słońce nie przejmuje się, że kogoś może razić. Świeci na całego. Weź z niego przykład i świeć blaskiem swojej atrakcyjności.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do pierwszej części.

Kliknij tutaj, aby przejść do drugiej części.

 

___________________________________________________________________________________

Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy, 5-dniowy kurs “Co sprawia, że mężczyźni starają się bardziej?”.

Facebook: Patrycja Misiewicz

Instagram: @patrycja.misiewicz

YouTube: Patrycja Misiewicz

___________________________________________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Tło fotografie designed by Nikitabuida – Freepik.com