błędy

Mężczyźni często popełniają wiele błędów, które prowadzą do zerwania więzi w związku. Kobiety czują się przez nich zaniedbywane, a oni sami mogą sobie nie zdawać sprawy, dlaczego tak się dzieje. W tym wpisie znajdziesz potwierdzenie i przyczynę swoich uczuć i również wyciągniesz dla siebie to, co mogłabyś z tym zrobić. W tym wpisie dowiesz się o czterech najczęstszych błędach popełnianych przez mężczyzn.

 

Brak aktywnego słuchania

Kobieta mówi do swojego partnera, a on jest nieobecny i wyłączony. Nie za bardzo interesuje go to, co słyszy i nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest słuchanie dla jego partnerki. Ona, kiedy jest szczerze wysłuchana czuje się zrozumiana. Mogła wyrazić swoje uczucia i wyjaśnić problemy, które długo nie dawały jej spokoju. Dla mężczyzn ważne jest to, by nauczyli się słuchać. Odłożyli na bok wszystkie dotychczasowe zajęcia. Postawili swoją kobietę na piedestale w tym momencie, kiedy chce im coś wytłumaczyć. Ona czuje się kochana wtedy, kiedy jest wysłuchana. I to ze zrozumieniem. Z patrzeniem głęboko w oczy. Z odpowiadaniem na jej słowa nawet zwyczajnymi wtrąceniami. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój mężczyzna Cię wysłuchał, to pomóż mu w tym. Nie mów do niego nieoczekiwanie wtedy, kiedy jest zajęty. Lepiej umówić się na rozmowę. I wtedy obie strony mogą obdarować się miłością. 

 

Chciałabyś, aby Twój niesforny mężczyzna bardziej się o Ciebie starał?   Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”. 

 

Brak stawiania kobiety w centrum uwagi

Ona ubiera piękną sukienkę, a on nie zauważa. Ona pierwszy raz maluje usta na bordowo, a on pyta, czy zmieniła fryzurę. Jeżeli on nie zauważa swojej kobiety i nie stawia jej w centrum zainteresowania, to traci szansę na to, by ona stała się naprawdę cudowna i kochająca. Kobiety pragną tego, by się nimi interesować, zabiegać o kontakt z nimi, adorować je i być pod ich wrażeniem. Wystarczy zauważyć zmianę jej nastroju. Albo przyjrzeć się temu, jak dzisiaj wygląda i wyrazić swój zachwyt jej pięknem. Kobieta nie powinna oczywiście zapominać, że nawet bez aprobaty ze strony ukochanego jest piękna i wartościowa. Znaj swoją wartość bez względu na to, czy on ją zauważy. Kiedy będziesz sama czuła się świetnie, on sam może zacząć to częściej zauważać.

 

Brak zaskakiwania i niespodzianek, a także starania się o kobietę

Kolejny wieczór przy tym samym serialu. Ta sama kolacja, co w każdy wtorek i leżenie na kanapie po ciężkim dniu. Nie widać starań i podejmowania inicjatywy u mężczyzny. Nie podejmuje on wysiłku, by zaprosić swoją kobietę na kolację, albo dać jej prezent bez okazji. A wystarczy odrobinę się wysilić. Ładne ubranie, róża w dłoni i słowa na ustach: “Zabieram cię na randkę. Bądź gotowa za godzinkę”. Kobieta też może pomóc mężczyźnie w tym, by bardziej się starał. Jak? Być nie do końca dostępną. Nie opowiadaj mu o wszystkim, miej swoje małe tajemnice. Pozwól mu na to, aby on sam zadawał Ci pytania by się czegoś dowiedzieć. Pokaż, że aby zdobyć Twoje zainteresowanie musi się bardziej postarać. Będzie musiał się wysilić, dlatego obudzisz w nim to, czego moim zdaniem każdy facet potrzebuje: możliwości ciągłego zabiegania o względy kobiety i jej zdobywania.

 

Chciałabyś, aby Twój niesforny mężczyzna bardziej się o Ciebie starał?   Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatnego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”. 

 

Nieopiekowanie się kobietą i nie dawanie jej tego, czego potrzebuje

On nie troszczy się o nią i nie dba o to, by czuła się szczęśliwa. Mężczyźni tak naprawdę w głębi siebie pragną obdarowywać ukochaną kobietę. Zaufaj mu i otwórz się na to, by dawał Ci to, co jest w stanie dawać Ci w tej chwili. Kobieta często nie daje możliwości do tego, by mężczyzną ją czymś obdarowywał i on nie czuje się potrzebny. Ciesząc się z tego, co daje Ci teraz sprawiasz, że on będzie chciał dawać Ci więcej troski i opieki w przyszłości. On czuje się zadowolony, kiedy zadowala Ciebie. Tylko pozwól mu na to. Zachęcisz go do większego wysiłku, kiedy będziesz wdzięczna za to, co już masz i prosić o to, czego pragniesz i zachęcać do tego. Musisz wierzyć, że on jest w stanie dać Ci to, czego potrzebujesz, bo jeśli w to nie wierzysz, on czuje się odrzucony i nie chce od siebie dawać. Kiedy mężczyzna stosuje się do dawania od siebie więcej to sprawia, że jego kobieta ma powody do tego, by go doceniać.

 

Nie musisz od razu skreślać swojego ukochanego, jeśli popełnia jeden z tych błędów, albo nawet wszystkie. Mężczyzna także nie musi czuć się do niczego, jeśli jakieś jego zachowanie spowodowało pogorszenie relacji. Wszystko można zmienić, naprawić, rozwinąć. Dowiadując się co jest do naprawienia, można rozwinąć siebie. A rozwijając siebie, rozwinie się także związek, bo jego forma zależy od zachowań pary, która ten związek tworzy. 

 

Pobierz darmowego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

 

Patrycja Misiewicz

Technologia fotografie designed by Freepik