kochać

KOCHAĆ TĄ JEDYNĄ NA MILION SPOSOBÓW…

 

Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje kochać miliona kobiet, tylko tą jedyną na milion sposobów. Dlaczego tak uważam?

Moim zdaniem człowiek może być całkowicie spełniony wtedy, kiedy znajduje prawdziwą miłość swojego życia i może się poświęcić, by o tą miłość dbać. Oczywiście, jeśli nie jesteś z kimś w związku, to także możesz być szczęśliwa i jest to niepodważalne. Ważne jest to, by najpierw nauczyć się dawać sobie szczęście i być szczęśliwą ze sobą, by potem umieć obdarować nim drugą osobę.

Bardziej chodzi mi tutaj o pewien rodzaj zachowania. Spełnienie niekoniecznie zawiera się w tym, że masz na pęczki kobiet albo mężczyzn, z którymi się spotykasz. Prędzej czy później możesz zauważyć, że to nie daje ci takiego spełnienia, jakiego pragniesz. Że nie wnosi piękna do twojego życia i że nie nadaje mu sensu. Nie ma kogoś, komu szczerze i z całego serca na tobie zależy. Nie ma kogoś, dla kogo jesteś najważniejszy. Dla kogo jako mężczyzna możesz wiele osiągać, a jako kobieta możesz być cudem, którym twój mężczyzna pragnie się chwalić.

Oczywiście każdy człowiek jest inny i dla każdego dobra jest inna droga i nie zawsze musi być ona taka, jak u innych. Może być też tak, że jeśli ktoś nie skupia się na jednej osobie, to być może nie miał okazji poznać kogoś wspaniałego, kto będzie idealnie do niego pasował. Kogoś, kto mógłby wnieść piękno do jego życia.

 

Kochać na milion sposobów

Co oznacza kochać tą jedyną kobietę na milion sposobów? Dla każdego człowieka oznacza to coś innego i każdy również czegoś innego potrzebuje. On może zauważyć, co ją rozśmiesza i robić to, kiedy jest zmartwiona. Obejrzeć z nią film, który uwielbia. Zabrać do eleganckiej restauracji i zachowywać się jak gentleman, kiedy wie, że bardzo to lubi. Objąć ją ramieniem i głaskać jej włosy kiedy widzi, że potrzebuje jego uwagi i zainteresowania.

Kobieta pragnie tego, by kochać ją tak, jak nawet nie marzyła być kochana. Pragnie tego, by mężczyzna szalał na jej punkcie. Pragnie być pożądana, rozśmieszana i uwielbiana. Pragnie także tego, by on się nią opiekował. By mogła liczyć na jego wsparcie i pomoc. By mogła powiedzieć mu o wszystkim. 

Kochanie kobiety na milion sposobów sprowadza się tak naprawdę do próbowania wielu rzeczy i sprawdzania, co poruszy jej serce.

Głęboko wierzę, że każdy człowiek na świecie może mieć dla siebie najlepszą osobę, która jest do niego idealnie dopasowana. Znajdź taką osobę, albo zauważ, że z właśnie taką jesteś. Jednak samo zauważenie nie wystarczy. Istotna jest cała reszta, która po tym następuje: świadome podejmowanie się pracy nad związkiem. Bo prawdziwa miłość to nie stan, kiedy “motylki w brzuchu” popychają cię do dobrych działań. Prawdziwa miłość jest wtedy, kiedy podejmujesz się tego, by robić wszystko, aby druga osoba czuła się kochana, kiedy “motylki” cię do tego nie popychają.

 

Pobierz darmowego ebooka: “By twój mężczyzna bardziej się starał”

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki  na Instagramie: @tworzenierelacji

 

Patrycja Misiewicz