Kiedy jesteś czegoś spragniona

KIEDY JESTEŚ CZEGOŚ SPRAGNIONA

Często zdarza się tak, że kobieta pragnie, aby jej partner zrobił coś specjalnie dla niej. Pragnie poczuć, że jest dla niego ważna i wartościowa. Kobietom zdarza się niejasno komunikować swoje potrzeby i odnoszą całkiem inny skutek od zamierzonego. Jednak rozwiązanie tego problemu jest bardzo łatwe.

 

Mów mu jasno czego potrzebujesz. Do mężczyzn nie trafiają zwroty, które mają jakieś “ukryte znaczenie” i którego oni muszą się domyślać. On się najprawdopodobniej nie domyśli. Jeśli chciałabyś, aby gdzieś Cię ze sobą zabrał, to zdanie: “Nigdy nigdzie nie wychodzimy”, może przynieść Ci więcej szkody niż ewentualnego zakomunikowania swoich potrzeb, a już z pewnością nie sprawi, że on z chęcią wymyśli atrakcje na cały dzień. On czuje, że go oskarżasz. Oskarżasz o to, że nie robi dla Ciebie wystarczająco dużo, abyś czuła się szczęśliwa. Że nie jest na tyle błyskotliwy, aby zrobić dla Ciebie coś specjalnego. Poza tym, nazwę to też troszeczkę ostrzej: jest to po prostu “jęczenie”, które niczego nie wnosi.

 

Kiedy jesteś czegoś spragniona

Jeśli chcesz, aby Twój wspaniały ukochany zabrał Cię na kolację, to najlepszym sposobem jest najprostszy sposób: powiedz mu to krótko, jasno i przekaż dokładnie o co Ci chodzi. Ja wiem, że o wiele romantyczniej jest wtedy, kiedy on sam na wszystko wpada. Jednak wyrażając mu swoje potrzeby w zrozumiały dla niego sposób masz szansę na to, aby często robił dla Ciebie to, czego pragniesz. Po prostu nauczy się tego, co lubisz. Nauczy się Ciebie.

 

Jak zatem najlepiej przekażesz mu swoje potrzeby?

Powiedz mu: “Uwielbiam spędzać z Tobą czas i świetnie się bawię, kiedy gdzieś mnie zabierasz. Może pójdziemy razem na kolację? Jestem szczęśliwa na samą myśl, że zrobiłbyś to dla mnie”. Dokładnie nazywasz to, czego oczekujesz, ale jest jeszcze coś. Pokazujesz mu, że będziesz szczęśliwa, kiedy to dla Ciebie zrobi. Dla każdego faceta najważniejszy jest uśmiech na twarzy kobiety, którą kocha. Uśmiech, który pojawił się dzięki niemu i który okazuje zadowolenie tym, co zrobił specjalnie dla niej.

Jeśli dajesz mu “przepis” na to, co sprawi, że staniesz się szczęśliwa to wiedz, że właśnie tego potrzeba Twojemu mężczyźnie. Dajesz mu możliwość, by stał się bohaterem w Twoich oczach. ❤

 

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatny ebook: “By twój mężczyzna bardziej się starał”, jeśli należysz do kobiet, które chcą odnosić w swoim związku spektakularne efekty.

Inspirujące obrazki na Facebooku: Tworzenie Relacji

Inspirujące obrazki  na Instagramie: @patrycja_misiewicz

_________________________________________________

Patrycja Misiewicz

Tło fotografie designed by Nensuria – Freepik.com